Met bus en trein

Met de trein vanuit heel Duitsland naar München en vandaar rechtstreeks verder met de bus naar Bad Füssing

 

München - Bad Füssing (Regionalbus 6207) (1)

Fahrplan
Ma - Vr waarmaken Ma - Vr
14:30 ab München Hbf. / Ausgang Starnberger Bhf. / Abfahrtsst. 5 an 11:15
16:36 Kirchham, Schule 08:55
16:37 Kirchham, Haus Senator 08:54
  Kirchham, Jagdhof  
16:38 Kirchham, Haslinger Hof 08:53
16:44 Safferstetten, Bachstraße ab 08:20
16:45 Bad Füssing: Safferstetten, Dorfplatz 08:21
16:46 Safferstetten, Schuhh. Huber           08:22
16:48 Bad Füssing, Füssinger Hof           08:50 ¦
16:51 Bad Füssing, Thermalresort Köck           08:42 ¦
16:55 Bad Füssing, Kath. Kirche           08:39 ¦
16:57 Bad Füssing, Europa Therme           08:37 ¦
17:00 Bad Füssing, Johannesbad           08:35 ¦
17:03 Bad Füssing – Würding: Raiffeisenbank           08:30 ¦
17:05 an Riedenburg, Badhaus Kranzmann           08:25

Contact & boeking
Südostbayernbahn, verkoopunt Bad Füssing

Tel. +49 (0)853 21908 | Fax +49 (0)8531 27219 | Openingstijden: MA-VR: 10:00 -16.00 uur